24. listopadu 2023 - Nejen o studiu psychologie...

V pátek 24. listopadu 2023 navštívila gymnázium naše bývalá absolventka, nyní doktorka psychologie zaměřující se na klinickou psychologii paní Jana Solnařová. Její návštěva přinesla studentům psychologického semináře nové informace a podrobný přehled možností studia v oboru psychologie.

Paní Solnařová poskytla studentům své vlastní rady a zážitky ze svého období studia jak sociální pedagogiky, tak i psychologie, přiblížila obor klinické psychologie. Studenti nebyli ostýchaví, padla řada dotazů jak na studium psychologie, tak i na zážitky z její praxe, vyzkoušeli si i ukázku screeningového dotazníku aktuálního emočního stavu.

Pozvání odborníků z praxe přináší zpestření semináře, paní Solnařové za její vstřícnost a ochotu patří poděkování.

Autorky: Eliška Horínková, 3.C (text), Mgr. Jitka Ježková (foto)