22. prosince 2023 - Vánoční akademie 2023

Dne 22. prosince 2023 se již tradičně uskutečnila vánoční akademie našeho gymnázia. Program byl velmi pestrý a zahrnoval jak taneční tak hudební vystoupení. Žáci školy si mohli vyslechnout hudební vystoupení skupiny Silence is Violence, sólovou hru na klavír v podání Arsenyho Petrovskyho, Anežky Hankové, či Kláry Červenkové. Zazpívat si s žáky sekundy nebo shlédnout latinsko – americký tanec v podání Anny Ptáčkové. Výzdobu sálu připravili žáci 1.C a sexty a celým programem provázela moderátorská dvojice Adéla Wohlová a Agáta Pipotová ze 4.A. Doufáme, že se jednotlivá vystoupení žákům i učitelům líbila. Tímto bychom chtěli též všem účastníkům akademie poděkovat a všem žákům a učitelům popřát krásné a veselé vánoční svátky.

Autoři: Mgr. Jakub Haviar (text), Mgr. Michal Smatan (foto)