31. ledna 2024 - Gratulace SMoGu

Ve středu 31. ledna 2024 náš sbor SMoG svou návštěvou potěšila Ing. Jindra Zalabáková, radní pro oblast školství, mládeže a sportu. Přijela za námi aby nám vyjádřila vděčnost za naši aktivitu ve školním sboru a reprezentování Ústeckého kraje na celostátních nebo okresních sborových přehlídkách a soutěžích. Pogratulovala nám ke skvělým výsledkům naší dlouhodobé práce a potěšila nás taškou plnou dárků od Ústeckého kraje, velikým kalendářem a příjemnou debatou u koláčků, kafíčka, chlebíčků a dalších dobrot, které paní učitelka Řepová tak ochotně připravila. Bylo to opravdu velice milé setkání a my jsme velmi poctěni každou takovou návštěvou, a proto budeme budeme doufat, že toto setkání s paní Zalabákovou nebylo naše poslední.

Autoři: Adéla Rosová (text), Mgr. Michal Smatana (foto)