24. října 2018 - Školní kolo v piškvorkách

Ve středu 24. října 2018 proběhlo v učebně biologie na dolní budově gymnázia školní kolo v piškvorkách. Nejprve se hrálo ve skupinách, systémem každý s každým. Dva nejúspěšnější z každé skupiny postupovali do play-off. K vidění bylo mnoho kvalitních výkonů a při některých duelech účastníci vyplnili téměř celé hrací pole. Výhru nakonec vybojoval Ta Minh Khoi ze septimy.

Do oblastního kola se nominovalo 10 nejlepších hráčů (+ 2 náhradníci). Z nich se postavila 2 družstva, která budou reprezentovat naši školu ve středu 21. 11. 2018. Oblastní kolo se uskuteční v prostorách naší školy. Soupiska družstev bude vyvěšena na nástěnkách obou budov příští týden. Bližší informace o oblastním kole získáte u Mgr. T. Volmuta, ev. Mgr. P. Srpové.

Vítězům gratulujeme, ostatním děkujeme za účast.

Výsledková listina

Autorka: Mgr. Pavla Srpová