3. října 2016 - Ohlas Mediálního týdne

Vážení a milí studenti,
děkuji moc za vřelé přijetí u vás na škole. Velmi si vážím toho, že jsem si s vámi mohl popovídat. Potěšilo mě, jak dobře jste formulovali své otázky, a jak široký záběr témat vás zajímal. Byl jsem s vámi sice jen chvíli, ale i tak jsem z vás cítil energii a zájem o dění kolem nás. Podle mě to je pro naši společnost klíčové: méně lhostejnosti a více zájmu. A pokud vás někdo bude někdy zrazovat od aktivity, nevěřte mu. Ostatně váš mediální týden ukazuje, jak se aktivita vyplácí. Skutečně smekám před organizátory, protože když jsem se díval do programu, kdo všechno za vámi přijel, tak musím říct, že jste měli lepší obsazení než většina velkých mediálních konferencí v Praze. Ať se vám daří i nadále.

Erik Tabery

Foto Monika Jeníčková, 3.A