10. června 2021 - Slavnostní předání maturitních vysvědčení třídě 4.A

Ve čtvrtek 10. června 2021 ve 12:15 proběhlo v parku před budovou B2 slavnostní předání maturitních vysvědčení třídy 4.A.

Na tento den jsme se všichni těšili, neboť se jednalo o naše první společné třídní setkání po říjnovém uzavření škol pro covidovou pandemii. Byly to okamžiky milé, všem velmi příjemné. Chvíle jedinečné, jelikož nad hlavami všech zúčastněných probíhalo právě částečné zatmění Slunce.

Usměvaví studenti převzali z rukou pana ředitele a třídní učitelky maturitní vysvědčení, vzájemně si poděkovali za bezvadnou čtyřletou spolupráci a společně oslavili úspěšné zakončení studia na naší škole.

Všem absolventům přejeme pevné zdraví a mnoho radostí a osobní spokojenost na další cestě životem.

Autoři: Mgr. Lucie Těšitelová (text), Dominik Rác, septima (foto)