23. září 2023 - DofE ohlédnutí

Činnost našeho Místního centra DofE v loňském školním roce aktivně pokračovala, přidalo se k nám 31 nových žáků. Někteří se pustili do plnění svých osobních výzev s velkým zaujetím. Do června dokázalo splnit všechny podmínky 7 žáků v bronzové úrovni

4.B Valová Diana, Natálie Větrovská
2.A Černochová Adéla, Rosová Adéla, Pazderová Kateřina
3.B Barbora Samková
2.C Hejduková Jadranka
Stříbrnou úroveň splnila Adéla Fejfarová ze třídy 3.A.

O prázdninách program zvládli dokončit další naši „bronzoví“
3.B Cidrychová Klára, Krenc Jakub
2.A Bláhová Kateřina
2.C Fartáková Adéla, Vávrová Tereza, Hrabáková Hana
2.B Adéla Bláhová
1.C Natálie Müllerová

Ohlédnutí patří i čtyřem velmi úspěšným dobrodružným expedicím, které v závěru školního roku proběhly. Závěrečné výstupy jednotlivých týmů dokládají, že expediční podmínky beze zbytku splnily, a že o zážitky nebyla nouze.

Bronzové expedice „Na ferratu“ (6 žáků), „Osecká“ (přiložené video - 8 žákyň), „Pravdivá“ (4 žákyně)
Stříbrná expedice „Zřícená“ (8 žáků)

S úspěšnými absolventy programu DofE se těšíme na slavnostní ceremonii, na které převezmou odznak a certifikát Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu.

Pokud také přemýšlíte o zapojení se do projektu DofE, přijměte naše pozvání.

Autoři: Mgr. Jitka Ježková, Mgr. Dita Babčaníková, Mgr. Jakub Haviar